אז ניגשנו להתעסק בענייני החתונה, כמו שאתם מנחשים ויודעים יש לא מעט דברים להתעסק בהם. האמת שהנושא של בחירת צלמים לא היה מהדברים המרכזיים שייחסנו להם יותר מדי חשיבות, בחרנו את עמרי ואילן בעיקר כי הכרנו אותם מחתונות אחרות במשפחה, ידענו שהם נחמדים.
ישבנו לשיחה ראשונה במשרד שלהם בכפר יהושע ואז הרגשנו שהם קשובים, מייעצים, חווים דעה אבל בסוף מכבדים לגמרי את ההחלטות שלנו. הגיע יום החתונה עמרי ואילן היו שם בדיוק כפי שסיכמנו שמרו על הגבול הדק והמאוד לא ברור של להיות שם ברגעים המיוחדים אבל לא להתערב ולהפוך את זה למלאכותי.
אחרי תקופה קצרה הגיעו התמונות, ובכמויות. הרבה צילומים שמאוד החזירו אותנו לאירוע, לחוויה לאנרגיה החיובית שהייתה. נראה שעדשת המצלמה תפסה בדיוק את אותם רגעים מיוחדים שמאפשרים לנו לחוות את האירוע במידה מסוימת בכל פעם שאנחנו מדפדפים באלבום.
ואז הסרט. בשונה מהאלבום,  בו בחרנו בדיוק את התמונות, בסרט החלטנו לתת לעמרי ואילן להחליט לבד, כי הרגשנו שזה יהיה נכון. הסרט יצא מרגש מצחיק ובטוב טעם, מלא שירים שקלעו בדיוק לטעם שלנו, שמעבירים את עוצמת החוויה.
היה שווה כל רגע, היום אנחנו יודעים שבחירת הצלמים זה דבר חשוב, כדי לזכור את האירוע וכדי לשתף את מי שלא היה. הרבה חברים שלנו מתחתנים היום ומתלבטים: שתי צלמים, שלושה? לדעתנו זה לא מה שמשנה, אלא היכולת לזהות ולתפוס את הרגעים, להיות קשובים ולגרום לך לא להרגיש אותם זו הגדולה האמיתית.
עמרי ואילן תודה רבה!
יעל ויואב

יעל ויואב

30.08.2012

מקום האירוע: מושב יוקנעם