עמרי ואילן -
אין עליכם!!!
מלכתחילה כשנפגשנו איתם גילינו צמד חברמנים שאוהב את מה שהוא עושה, ולא מתעסק באגו ובלרדוף ולשכנע (מה שקורה עם המון אנשי מקצוע שאתה נתקל בהם לקראת החתונה), מדברים בגובה העיניים,עם תוצרים שנראו אנושיים ומקסימים.
ביום החתונה מהרגע שהתייצבו , החלו את היום הזה בקלילות ובכיף, כשהם מצלמים ללא הרף, מיקדו אותנו בזמנים, הרגיעו כשצריך, ותמיד הכל בחיוך . התאימו עצמם לרצונות ולאופי שלנו, ובסגנון הייחודי שלהם, תיעדו את יום החתונה המיוחד הזה כמסע בלתי נשכח.

אנחנו מודים, למרות שהתלהבנו מהם מאד , לא בחרנו אותם כל כך מהר מכמה התלבטויות:
תוך כדי היום עצמו קלטנו עד כמה ההתלבטויות שלנו היו לשווא:
1- חשבנו שצלם סטליס אחד אולי לא מספיק לחתונה של 300 איש- כנראה שתלוי מי הצלם.   עמרי הצליח לתעד הכל ובמקצועיות , והיה איזון מושלם בין תמונות תיעודיות לאמנותיות, ובקו נקי ומקורי. אין לנו תמונות טריויאליות של לסמן "וי" - לכל תמונה שכביכול מצפים שתהיה באלבום , יש טוויסט .
2- התלבטנו אם בכלל  לעשות צילומי חוץ- הם לקחו אותנו לצילומים  בים,מה שהכניס אוירה מאד כיפית ומשחררת. הם שיתפו את כל מה ומי שהיה בסביבה ליצירת תמונות מקוריות וייחודיות . באמת שקשה מתוך כל מבחר התמונות לסנן....

3-לא ידענו אם בכלל אנחנו רוצים סרט וידיאו- אבל אילן ערך בחסד סרט שהוא שונה מכל מה שרואים בדוגמאות של צלמים אחרים. הוא יוצר סרט שהוא תיעודי , משולב בסיפורים שלנו, מכניס גם את המשפחה והחברים למסע, ומתעד את כל רגעי השיא של הערב .זה לא "עוד" סרט. הצילומים והעריכה נעשו במחשבה על הפרטים , והתוצר יצא  מרגש ומקסים, שהוא באמת מזכרת מיוחדת.  

בערב עצמו הם לא נחו לרגע,היו  בכל רגע נתון במקום הנכון,אך במקביל לא הורגשו כ"מפריעים". מה גם, שקיבלנו המון מחמאות על הצלמים מהמשפחה, האורחים וממנהל האירוע שהוקסם מהם ופירגן שהם הגדילו ראש ועזרו לו גם. הם נשארו עד הרגע האחרון, ועד הרגע האחרון התנהלו עם חיוך ,צחוק , ומקצועיות.


עמרי ואילן- היה לנו ולמשפחה כיף גדול איתכם! אתם קודם כל אנשים טובים לפני הכל, ומעבר לזה אנשי מקצוע ומוכשרים!! שמחים מאד על הבחירה שעשינו :)

אמיר וקרן

קרן ואמיר

21.11.2012

מקום האירוע: